Virtuální kreditka jako skvělá finanční rezerva
Disponovat finančními prostředky v každé situaci je bezesporu vynikající. Nikdy člověk neví, kdy ho nějaké ten nečekaný výdaj překvapí a bude muset ze svého účtu posílat hotovost. Klasickou finanční rezervou je kontokorent u některé z bank působících v České republice. Jaký je rozdíl mezi kontokorentem a virtuální kreditkou?
Kontokorent je spjatý i se zřízením bankovního konta a také s poměrně vysokými a zbytečnými poplatky. Zajímavou alternativou kontokorentního úvěru je virtuální kreditní karta.
Pohotová finanční rezerva
Chce-li být člověk připraven na jakékoli výdaje, pak se mu vyplatí finanční rezerva v podobě produktu Credit Limit, který nabízí společnost Ferratum Bank. Jedná se o virtuální kreditní kartu poskytující hotovost ve výši od 2 000 až do 25 000 korun.
Pokud bude potřebovat peníze, pak si je z této virtuální kreditní karty budete moci pohodlně nechat poslat na vlastní bankovní konto. Peníze bude moci čerpat přesně podle svých potřeb, respektive podle výdajů, které momentálně bude mít. Virtuální kreditka v podstatě funguje jako revolvingový úvěr.
Hlavní výhody virtuální kreditky
Credit Limit nabízí spousty předností, kterými se standardní bankovní kontokorenty pochlubit nemohou. Ostatně nejedná se také o kontokorent. Virtuální kreditka dokáže poskytnout prostředky bez jakýchkoli poplatků za její zřízení.
U banky člověk musí vždy za možnost přečerpání finančního limitu platit. Peníze bude mít u sebe a jejich využití tak bude maximálně pohotové. Oproti kreditním kartám je virtuální kreditka výhodná i z hlediska bezpečnosti. Nikdo ji neukradne.
Ferratum Bank jako spolehlivý partner
Vyřízením si virtuální kreditní karty si bude moct být člověk jist spolehlivým produktem. Ostatně garantem kvality je i samotná Ferratum Bank. Ta patří do velké finanční skupiny Ferratum Group působící ve 20 zemích a čítající 1,5 milionu klientů.